HAKKIMIZDA

HANZADE PARK HOTEL'in 25 adet lüks odası; ışığından renklerine, kokusundan temizliğine kadar sizin konforunuz için özel olarak tasarlandı. Sessiz, her ayrıntısı ince düşünülmüş odanızda Trabzon'un renklerini, dokusunu özgürce keşfedebilirsiniz. Sizlere birebir hizmet etme anlayışıyla günün her anında yanınızda olan deneyimli HANZADE PARK ailesi, gerçek butik otel hizmeti anlayışıyla tasarlanmış odalarımızın konforunu en iyi şekilde hissetmeniz için özenle çalışır. Siz de huzurlu, güven veren odanızın sıcak atmosferinde rahatça vakit geçirmenin keyfine varırsınız.

Lobisinden başlayarak ayrıcalığı hissedeceğiniz, Akçaabat ve Trabzon arasında konumlanan Hanzade Park Hotel'de, Trabzon'un gizemli geçmişini klasik odalarımızın konforlu dokunuşlarıyla hissedin. Büyüklükleri 25 ile 30 metrekare arasında değişen klasik odalarımız sahip olduğu teknolojik donanım ve konfor ile konaklamanız süresince her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilecektir. 

Konfor ve kalitenin yanı sıra bölgenin 4 mevsime de hitap eden eşsiz turizm alanlarına yakınlığıyla da sizlere anılarda yer edecek bir tatil vaadeden Hanzade Park Hotel'de sizleri de konuk etmekten mutluluk duyacağız. Hanzade Park Hotel'de vakit kaybetmeden rezervasyon yapmak için web sitemizden ön rezervasyon bilgilerinizi paylaşın, biz size ulaşalım. 

 

HANZADE PARK HOTEL